Лікування прикусу у Львові

Статистичні дослідження доводять, що більшість людей у світі стикається з проблемами деформації зубного ряду, а третина населення світу потребує допомоги лікаря ортодонта. Стоматологія швидко розвивається, а тому на сьогоднішній день існує багато прогресивних методів, завдяки яким, можливо на високому якісному рівні розробити індивідуальну схему лікування та корекції прикусу, вирівняти зуби.

Найбільш активна фаза формування прикусу приходиться на дитячий вік. Тому дуже важливо своєчасно вживати всіх необхідних заходів, щоб не допустити деформації зубного ряду. Такі порушення здатні призвести до цілого спектру проблем – від неестетичної посмішки та порушення дикції до асиметрії обличчя та розвитку хвороби травної системи. В стоматологічній клініці у Львові, виправлення прикусу відбувається за допомогою спеціальних трейнерів та пластин. Такі конструкції не потребують постійного носіння та виготовляються з яскравих кольорових матеріалів, що дуже подобається малюкам.

Вирівнювання зубів у підлітків здійснюється за допомогою незнімних брекет-систем, які встановлюються на поверхню зубного ряду та виправляють прикус за рахунок силового впливу. Вони можуть бути лінгвальними, тобто розміщуватися з внутрішньої сторони зубів або вестибулярними, які поміщаються на зовнішню поверхню зубного ряду. Лікування прикусу в стоматології доктора Копитко, відбувається із застосуванням таких конструкцій як: брекети, елайнери та капи. В багатьох випадках встановлення брекетів стає єдиним можливим способом виправити аномалію. З їхньою допомогою можна з високою точністю коригувати положення кожного зуба, що дозволяє використовувати апарати людям будь-якого віку.

Прозорі капи-елайнери – це спеціальні ортодонтичні накладки, що використовуються у стоматології для виправлення неправильного прикусу. У процесі носіння вони надають м’яку механічну дію на зуби і поступово вирівнюють їхнє положення. Візуально елайнери виглядають як боксерські капи або порожня щелепа, яку надягають на зубний ряд. Завдяки виготовленню із прозорого пластику або силікону вони відрізняються чудовими естетичними властивостями та практично непомітні у роті. У стоматології доктора Копитко, використовують елайнери з довговічних та гіпоалергенних матеріалів, які мають достатню жорсткість для впливу на зубний ряд.

Тому, якщо ви мрієте про рівні та красиві зуби, вам неодмінно потрібно звернутися у найкращу стоматологічну клініку у Львові за професійною консультацією лікаря ортодонта – стоматолога.