Сучасне протезування

Прогрес у медичній галузі робить стоматологічні послуги у Львові максимально комфортними та безболісними. Багато фахівців та науковців вважають, що найближчі роки стоматологія зазнає революційних змін. Удосконалюються методи знеболювання, з’являються нові пломбувальні матеріали, розробляються нові методи боротьби з інфекціями ротової порожнини. Але серед пацієнтів незмінним залишається запит на зуби, які виглядають природно, з правильною структурою та ступенем прозорості. Найкраща стоматологічна клініка у Львові надає можливість пацієнтам вирішувати будь-які питання з відновлення зубного ряду.

Технологія відновлення зруйнованого зуба залежить від двох факторів: характер ушкодження та ступінь руйнування. Для оцінки стану зубів, ступеня та характеру ушкодження тканин фахівцями стоматології доктора Копитко, проводять візуальний огляд, рентген-діагностика. Одним з найпоширеніших методів реставрації  зубного ряду є встановлення метало-керамічних коронок.

Металокерамічні коронки – варіант протезування зубів у Львові, що вдало поєднує доступну ціну, міцність та естетику. Застосовуються в жувальному відділі щелепи, фіксуються як живі зуби, і попередньо встановлені імпланти. У стоматологічній клініці у Львові протезування металокерамічних коронок проводиться з використанням цифрового діагностичного обладнання, що забезпечує повну відповідність готових коронок індивідуальним параметрам зубощелепного апарату пацієнта.

Металокерамічні коронки є металевим каркасом, фанерованим керамічною масою. Пошарове нанесення кераміки та випалювання кожного шару в печі забезпечує надійне зчеплення матеріалів, тим самим зводить до мінімуму ризик сколів. Однак при серйозних жувальних навантаженнях він все ж таки присутній. Наявність металевої основи обмежує застосування коронок у пацієнтів із алергією на метали. У цьому випадку каркас може бути виготовлений з дорогоцінних металів. Зовнішньо коронки імітують натуральні зуби, відтінок підбирається індивідуально.

Головними перевагами встановлення металокерамічних коронок є:

– Висока міцність. Стійкі до серйозних жувальних навантажень, можна їсти будь-яку їжу.

– Задовільна естетика. Практично не відрізняються від натуральних зубів, імітують їх відтінок та прозорість.

– Підходять для імплантів. Можуть встановлюватися на імплантати, що попередньо вживлені в щелепу.

Надати кваліфіковану консультацію та встановити зубні імпланти вам допоможуть лікарі-стоматологи клініки доктора Копитко у Львові.