Профілактика — запорука здоров’ю зубів

Сучасна стоматологія у Львові розвивається дуже швидкими темпами. Багато процедур стають більш комфортними та безболісними. Використання сучасного стоматологічного обладнання, сертифікованих препаратів, а також методів лікування, що підтвердили свою ефективність, дозволяють спеціалістам клініки Копитко допомагати пацієнтам з проблемами різної складності. Найбільш поширеними захворюваннями з якими звертаються пацієнти у клініку у Львові це: лікування карієсу, ендодонтичне лікування, лікування пародонтиту.

Лікування карієсу є найбільшою проблемою, з якою звертаються пацієнти до клініки Копитко. Слід зазначити, що карієс – захворювання, яке залежить від багатьох причин. Основною загальновизнаною причиною розвитку цього захворювання, визнається недотримання гігієни порожнини рота. В результаті послабленої імунної системи, нерегулярної чистки зубів, неправильного догляду за зубами та ротовою порожниною створюються ідеальні умови для розвитку бактерій, які призводять до появи карієсу.  Невчасне лікування карієсу може призвести до запалення кореневих каналів.

Ендодонтичне лікування вважається дуже важливою та складною частиною терапевтичного лікування. Як правило, гострий зубний біль – це сигнал, що говорить про необхідність лікування кореневих каналів. Біль свідчить про наявність запального процесу в зубі. Фахівці клініки виконують лікування кореневих каналів при терапії ускладненого карієсу, а також при підготовці до протезування. Якісне виконання всіх процедур дозволяє зберегти зуби на дуже значні терміни та не допустити їх втрати.

Хронічне запалення ясен, оголення зуба може свідчити про наявність такого захворювання, як пародонтоз.  Захворювання руйнує навколо зубні зв’язки і навколишню корінь кістку, через що зуби втрачають опору, розхитуються, випадають із зубних лунок. З часом осередки інфекції поширюються вражаючи все більше зубних одиниць. Найчастіше пародонтоз потребує комплексного лікування. В будь якому випадку, якщо не приділити уваги лікуванню своєчасної уваги, пародонтоз дуже швидко прогресує та важко піддається лікуванню.

Саме тому, спеціалісти клініки доктора Копитко — провідна стоматологія у Львові, наполегливо рекомендують проходити раз на рік професійний огляд та робити своєчасну профілактику захворювань зубів та ясен.