Стоматологія доктора Копитко

Ми сприймаємо зуби, як самостійну, відокремлену частину організму. Але в організмі людини все взаємопов’язане, та зуби не є виключенням. З однієї сторони – зовнішній вигляд зубів та прикус впливають на дикцію, фізичний та моральний стан людини. З іншої сторони – наявність захворювань та зовнішні фактори можуть привести до пошкодження зубів.

Стоматологічна клініка у Львові пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг із застосуванням новітніх тенденцій у стоматології.

Відділення терапевтичної стоматології надають допомогу у лікуванні захворювань порожнин рота таких як: карієс, пародонтит, гінгівіт, тріщині та відколи емалі, клиновидні дефекти. Приділяється значна увага й естетичній реставрації, відбілюванню та лікуванню захворювань ясен.

Протезування зубів, яке пропонує стоматологія доктора Копитко, проводиться з використанням сучасних, безпечних та ефективних методів, які дозволяють позбутися надмірного травмування ясен, відновити жувальну функцію та досягти привабливого естетичного вигляду. Варіанти протезування підбираються в залежності від індивідуальних особливосте пацієнта. Процедуру виконують висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

Сучасна ортодонтія, також як і інші напрями стоматології  зробила значний крок вперед. Новітні ортодонтичні розробки дозволяють лікування найсучасними брекет-системами, які забезпечують виправлення прикусу комфортними та ефективними засобами. Для виправлення прикусу застосовують сучасні комп’ютерні технології, які виконують цифрове моделювання прикусу, що надає змогу фахівцям спрогнозувати всі етапи корекції та значно скоротити термін лікування.

В стоматологічній кліниці у Львові, окреме місце займає дитяча стоматологія. Дитячі фахівці приділяють багато уваги на налагодження контакту, щоб маленькі пацієнти не відчували страху перед процедурами та проводять навчання для дітей та батьків, роз’яснюючи, як правильно доглядати за ротовою порожниною. 

Хірургічне втручання з видалення зубів, зубного протезування, лікування карієсу та його ускладнень фахівці клініки проводять із застосуванням сучасних методів анестезування, які дозволяють зробити процедуру лікування зубів безболісною та комфортною для пацієнта.